Przez wiele lat prowadziłem w tym miejscu dla mojego Brata serwis, w którym można było się dowiedzieć co nieco o Nim i o Jego twórczości. Teraz, po Jego śmierci, chciałbym, aby ten serwis stał się czymś w rodzaju repozytorium, w którym znajdą się dokumenty i zdjęcia z Jego życia, a także – rzecz jasna – to, co stworzył. Być może dla wielu z Jego przyjaciół, znajomych i zwolenników Jego muzyki zawartość serwisu będzie miłym zaskoczeniem. Jeżeli tak – to będzie znaczyło, że udało mi się to, co zamierzyłem.

Bardzo wszystkich proszę o pomoc w tworzeniu serwisu. Mój Brat nie miał za grosz skłonności do reklamowania własnej osoby, nie prowadził niemal żadnych zapisków ani nie zbierał plakatów i pamiątek z licznych występów – ale jestem pewny, że te rzeczy gdzieś tam są i będę wdzięczny za podzielenie się nimi ze mną. Nie proszę o przekazanie oryginałów, zupełnie wystarczy mi dobra kopia, zdjęcie, adres internetowy itp. To, co już mam i to, co ewentualnie dostanę, będę stopniowo umieszczał na tych stronach. Proszę też o sprostowanie ewentualnych nieścisłości.

Serdecznie pozdrawiam wszystkich, których mój Brat fascynował, ciekawił, a może i wyprowadzał z równowagi. Ten serwis jest dla wszystkich, nie tylko dla jego fanów. Pozostańmy w kontakcie, mimo Jego nieobecności!

Piotr Michał Kruza (http://www.piotr.kruza.pl)

Szentendre, 29 listopada 2020 r.